MediaKing.pl

{NAV2} » Klawiatura Tt eSports Knucker Pro-Gaming - czarna
Thermaltake
Klawiatura Tt eSports Knucker Pro-Gaming - czarna
  • Klawiatura Tt eSports Knucker Pro-Gaming - czarna
  • Klawiatura Tt eSports Knucker Pro-Gaming - czarna
  • Klawiatura Tt eSports Knucker Pro-Gaming - czarna
  • Klawiatura Tt eSports Knucker Pro-Gaming - czarna
  • Klawiatura Tt eSports Knucker Pro-Gaming - czarna
  • Klawiatura Tt eSports Knucker Pro-Gaming - czarna
{RATING}
{MICROFORMAT_BEGIN}Klawiatura Tt eSports Knucker Pro-Gaming - czarna{MICROFORMAT_END}
cena:
219,00 zł

Dostawa:
  
20,00 zł
Dostępność:Brak - zapytaj o termin
do ulubionych

Zadaj pytanie o ten produkt

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?

Tt eSports - marka powstała pod skrzydłami Thermaltake, prezentuje najnowszą klawiaturę - Knucker Pro-Gaming. Jak sama nazwa wskazuje stworzona została z myślą o profesjonalnych Graczach w oparciu o współpracę producenta oraz zespołu Tt Apollos. Hermes - jeden z najpopularniejszych graczy w lidze Tt i jego specyficzne wymagania dotyczące w szczególności nacisku klawiszy, doprowadziły do stworzenia tej niepowtarzalnej na rynku pozycji.    

Knucker wyposażona została w tak zwany plunger-switch, który symuluje mechaniczny przełącznik, jednakże z dodatkową elastycznością i komfortem. Przede wszystkim nie wydaje denerwującego odgłosu klikania, który często pojawia się w klawiaturach mechanicznych. Ponadto keyboard posiada funkcję S4Key, która pozwala przyspieszyć wykonywanie przez nią poleceń w czterech trybach:  1x, 2x, 4x, 8x. Funkcja ta znana jest także jako Repeat Rate Roptating Movement i umożliwia Graczom osiąganie jeszcze lepszych wyników.

Klawiatura Tt eSports Knucker na pierwszy rzut oka wygląda dość niepozornie, jednakże każdy jej element został starannie zaprojektowany. W całości czarna, posiada ciemne przyciski ze znakami w kolorze Electric Cyan. Ponadto w zestawie znajdziemy również 8 wymiennych czerwonych klawiszy, które umieszczamy w miejscu WASD oraz “strzałek” najczęściej używanych przez graczy. Przyciskom opisanym literką S można przypisać makra.


Specyfikacja techniczna:

Układ: QWERTY
Programowalne przyciski
Funkcja S4Key pozwalająca na przyszpieszenie reakcji na polecenia
Przyciski w technologii Plunger-Switch
8 wymiennych przycisków w kolorze czerwonym
Możliwość przypisania makr w klawiszach “S”
Gwarancja: 24 miesiąceInformacje o producencie
Thermaltake zostały założony na Tajwania w 1999 roku, ale jego główne biuro szczególnie designerskie było od zawsze w Californii. Pierwszym ich znanym produktem było ciche i wydajne chłodzenie na procesor - Golden Orb. Swego czasu marzenie każdego overclockera. Dzięki wysokiej jakości produktom i przystępnych cenach firma Thermaltake bardzo szybko się rozrosła i zyskała uznanie wśród użytkowników końcowych. W 2004 roku producent ten zaprezentował pierwsze na świecie wodne chłodzenie na procesor, podbijając jeszcze bardziej serca użytkowników komputerów stacjonarnych. W ofercie firmy znaleźć można wysokiej klasy obudowy, chłodzenie procesora, grafiki, dysku, wentylatory do obudowy, zasilacz oraz obudowy zewnętrzne do dysków twardych i SSD. Od 2009 roku Thermaltake współpracuje przy projektowaniu obudów z projektantami BMW, którzy potrafią dodać wiele świeżości i innowacyjności do ich projektów.
{CONNECTED}
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
{ACCESORIES}
{ATTRIBS}