MediaKing.pl

{NAV2} » Obudowa AeroCool Strike-X AIR
Aerocool
Obudowa AeroCool Strike-X AIR
  • Obudowa AeroCool Strike-X AIR
  • Obudowa AeroCool Strike-X AIR
  • Obudowa AeroCool Strike-X AIR
  • Obudowa AeroCool Strike-X AIR
  • Obudowa AeroCool Strike-X AIR
{RATING}
{MICROFORMAT_BEGIN}Obudowa AeroCool Strike-X AIR{MICROFORMAT_END}
cena:
499,00 zł

Dostawa:
  
25,01 zł
Dostępność:10 dni
do ulubionych

Zadaj pytanie o ten produkt

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?

Jeżeli poszukujesz obudowy, dzięki której zawsze masz szybki dostęp do sprzętu, nie musisz przedzierać się przez dziesiątki śrubek, ściągać za każdym razem bocznej ściany obudowy, żeby umieścić w niej dodatkowy dysk czy jakikolwiek inny komponent, a do tego lubisz posiadać oryginalne rzeczy, to z całą pewnością zainteresuje Cię obudowa AeroCool - Strike-X AIR. Nazwa tego tworu jest doskonale trafiona, ponieważ prezentowana przez MediaKing.pl obudowa jest zdecydowanie przewiewna. Niezwykłą cechą tego modelu jest innowacyjna konstrukcja obudowy zapewniająca wszystkie wcześniej wspomniane wymagania.  

Prezentowana obudowa AeroCool na pierwszy rzut oka z pewnością niektórym z nas przywowała wspomnienie o Antec Skeleton, który był jedną z pierwszych tego typu konstrukcji. Jednak Strike-X AIR znacznie przewyższa ją technologicznie, ponieważ posiada większą kompatybilność z nowoczesnymi standardami płyt głównych, ale także cechuje ją znacznie lepsza funkcjonalność. Przede wszystkim możesz zamontować w niej płytę główną standardu ATX, Micro ATX oraz E-ATX, co oznacza, że możliwości są ogromne.

W przypadku modelu Strike-X AIR rozgraniczenie części zewnętrznej i wewnętrznej jest w zasadzie kwestią umowną. Jeśli porównamy specyfikację do standardowych obudów nowy AeroCool umożliwia montaż trzech urządzeń zewnętrznych 5,25” oraz trzech dysków wewnętrznych 3,5”.  W tylnej części oferuje aż dziesięć gniazd dla różnych kart rozszerzeń.

Nie może oczywiście też zabraknąć łatwo dostępnych dla użytkownika portów. Umieszczony w komfortowym miejscu panel I/O zawierający jeden port USB 3.0, trzy porty USB 2.0 oraz 3,5 mm wejście i wyjście audio.

Otwarta konstrukcja z całą pewnością korzystnie wpływa na swobodny przepływ powietrza w obudowie, dzięki czemu użytkownik zaoszczędzi na kupnie dodatkowego chłodzenia. Mimo tego w zestawie znajdziemy jeden duży wolnoobrotowy wentylator na topie obudowy.


Specyfikacja techniczna:

Model: Strike-X AIR
Format płyty głównej: ATX, Micro ATX, E-ATX
Wymiary: 620 x 345 x 530 mm
Kolor: czarny
Materiał: SECC 0,7 mm
Miejsca na napędy:
- zewnętrzne: 3x 5,25”
- wewnętrzne: 3x 3,5”
Sloty kart rozszerzeń: 10
Zasilacz: standard ATX - brak w zestawie
Złącza zewnętrzne:
- 1x USB 3.0
- 3x USB 2.0
- 2x 3,5 mm jack (Audio in/out)
Gwarancja: 24 miesiąceInformacje o producencie:
Firma Aerocool Advanced Technologies powstała w 2001 roku. Jest jednym z liderów na rynku sprzętu gamingowego. W szerokiej gamie produktów znajdują się: obudowy komputerowe, zasilacze, myszki i słuchawki dla graczy, klawiatury do gier, panele wielofunkcyjne, kontrolery do wentylatorów, jak i same wentylatory oraz podkładki pod myszki.
{CONNECTED}
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
{ACCESORIES}
{ATTRIBS}