MediaKing.pl

{NAV2} » Akasa Czytnik kart AK-ICR-10 BayMaster
Akasa
Akasa Czytnik kart AK-ICR-10 BayMaster
  • Akasa Czytnik kart AK-ICR-10 BayMaster
  • Akasa Czytnik kart AK-ICR-10 BayMaster
{RATING}
{MICROFORMAT_BEGIN}Akasa Czytnik kart AK-ICR-10 BayMaster{MICROFORMAT_END}
cena:
76,00 zł

Dostawa:
  
20,00 zł
Dostępność:3 dni
do ulubionych

Zadaj pytanie o ten produkt

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?
BayMaster to stacja dokująca dysku twardego oraz czytnik kart pamięci w jednym zgrabnym urządzeniu mieszczącym się w standardowej zatoce 3,5" obudowy komputera.

Kompatybilny z dyskami 2.5" SATA i SSD umożliwia szybkie odczytywanie i zapisywanie danych na dyskach twardych oraz kartach pamięci (w tym SDHC, microSD, Digital eXtreme, M2, MS Pro Duo i M2) Hot Swap pozwala na dokowanie napędów bez konieczności ponownego uruchamiania systemu PC.

Dwie diody LED wskazują aktywność transferu danych HDD oraz karty pamięci. Łatwy montaż. W komplecie dwa panele przednie w kolorach klasycznym białym oraz matowo czarnym.

Informacje o producencie
Akasa zajmuje się projektowanie i wytwarzaniem szerokiej gamy produktów, w tym podzespołów do chłodzenia procesorów i całych zestawów komputerowych. Produkuje także podstawki chłodzące do notebooków, obudowy komputerowe oraz obudowy do dysków zewnętrznych, zasilacze, czytniki kart i okablowanie. Akasa ściśle współpracuje z Intelem i AMD, dzięki czemu ich produkty spełniają wysokie wymagania technologiczne i normy jakościowe.
{CONNECTED}
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
{ACCESORIES}
{ATTRIBS}