MediaKing.pl

{NAV2} » Akasa stacja dokujaca AK-DK02U3 DuoDock 2S
Akasa
Akasa stacja dokujaca AK-DK02U3 DuoDock 2S
  • Akasa stacja dokujaca AK-DK02U3 DuoDock 2S
  • Akasa stacja dokujaca AK-DK02U3 DuoDock 2S
  • Akasa stacja dokujaca AK-DK02U3 DuoDock 2S
  • Akasa stacja dokujaca AK-DK02U3 DuoDock 2S
  • Akasa stacja dokujaca AK-DK02U3 DuoDock 2S
  • Akasa stacja dokujaca AK-DK02U3 DuoDock 2S
  • Akasa stacja dokujaca AK-DK02U3 DuoDock 2S
{RATING}
{MICROFORMAT_BEGIN}Akasa stacja dokujaca AK-DK02U3 DuoDock 2S{MICROFORMAT_END}
cena:
279,00 zł

Dostawa:
  
20,00 zł
Dostępność:Brak - zapytaj o termin
do ulubionych

Zadaj pytanie o ten produkt

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?
Obudowy Serii S
Obudowy dysku twardego akasa z serii S wykorzystują najnowszą technologię USB 3.0 i są zaprojektowane tak by zapewnić wysokiej jakości użytkowanie oraz zarządzanie danymi z prędkością Super Speed.

Super Speed
USB 3.0 umożliwia transfer danych z prędkością do 5 gigabitów na sekundę, co oznacza, iż wzrost wydajności obudowy został zwiększony aż do 10 razy w porównaniu z odpowiednikami w wersji USB 2.0. Interfejs Super Speed pozwala zaoszczędzić dużo cennego czasu, gdyż już nie będziesz musiał czekać tak długo do zakończenia transmisji danych zwłaszcza dużych plików, takich jak filmy HD lub kopii zapasowych systemu. Ponadto obudowy USB 3.0 są w pełni wstecznie kompatybilne z systemami USB 2.0 co zapewnia pełną kompatybilność z milionami urządzeń dostępnych na całym świecie.

Duo Dock 2S
DuoDock 2S to dwu slotowa stacja dokująca dla dysków twardych SATA zapewniająca większą elastyczność niż tradycyjne zewnętrzne obudowy. Może pomieścić dwa dyski jednocześnie i została zaprojektowana, aby umożliwiać szybkie odczytywanie i zapisywanie danych na dyskach SATA. Wystarczy wsunąć dysk (lub dwa) wewnątrz Duo Dock 2S i gotowe! Kompatybilna zarówno z dyskami twardymi SATA w rozmiarach 2,5” (dla notebooków) oraz 3,5” (dla komputera stacjonarnego) o każdej pojemności. Podstawa z niebieskimi diodami LED z wyłącznikiem zapewnia stylowe podświetlenie.


Super Speed USB3.0
Łatwe podłączenie dysków twardych SATA 2,5” i 3,5”
Max transfer danych 5Gbps - do 10 x szybciej niż USB 2.0
Może pomieścić dwa dyski jednocześnie
Podświetlana na niebiesko podstawa z wyłącznikiem
Wstecznie kompatybilna z USB 2.0
 

Informacje o producencie
Akasa zajmuje się projektowanie i wytwarzaniem szerokiej gamy produktów, w tym podzespołów do chłodzenia procesorów i całych zestawów komputerowych. Produkuje także podstawki chłodzące do notebooków, obudowy komputerowe oraz obudowy do dysków zewnętrznych, zasilacze, czytniki kart i okablowanie. Akasa ściśle współpracuje z Intelem i AMD, dzięki czemu ich produkty spełniają wysokie wymagania technologiczne i normy jakościowe.
{CONNECTED}
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
{ACCESORIES}
{ATTRIBS}