MediaKing.pl

{NAV2} » Chłodzenie CPU Zalman CNPS14X - Intel / AMD
Zalman
Chłodzenie CPU Zalman CNPS14X - Intel / AMD
  • Chłodzenie CPU Zalman CNPS14X - Intel / AMD
  • Chłodzenie CPU Zalman CNPS14X - Intel / AMD
  • Chłodzenie CPU Zalman CNPS14X - Intel / AMD
  • Chłodzenie CPU Zalman CNPS14X - Intel / AMD
  • Chłodzenie CPU Zalman CNPS14X - Intel / AMD
{RATING}
{MICROFORMAT_BEGIN}Chłodzenie CPU Zalman CNPS14X - Intel / AMD{MICROFORMAT_END}
cena:
259,03 zł

Dostawa:
  
20,00 zł
Dostępność:10 dni
do ulubionych

Zadaj pytanie o ten produkt

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?

Firma Zalman od wielu lat dostarcza na rynek jedne z najlepszych chłodzeń zarówno w dziedzinie komputerów mobilnych, jak i stacjonarnych. Produkty tej marki cechują się przemyślanymi, innowacyjnymi projektami, które posiadają doskonałe właściwości i najwyższą jakość wykonania. MediaKing.pl prezentuje najnowsze chłodzenie na procesor Zalman CNPS14X.

Konstrukcja chłodzenia składa się z dwóch, potężnych radiatorów, sześcou miedzianych ciepłowodów ułożonych w kształt litery U oraz wentylatora umieszczonego pomiędzy radiatorami. Wiatrak obraca się z prędkością regulowaną od 950 - 1350 rpm. Zalman CNPS14X jest bardzo ciche i wytwarza zaledwie od 17 - 21 dBA. W zestawie znajdziesz także pastę termoprzewodzącą oraz zestaw montażowy,

CNPS14X kompatybilny jest ze wszystkimi najnowszymi socketami Intel oraz AMD.


Specyfikacja techniczna:
Wymiary: 140 126 x 159,3 mm
Waga: 835 g
Materiał: czysta miedź, aluminium
Wentylator
- średnica: 140mm
- prędkość: 950 - 1350 rpm
- głośność: 17 - 21 dBA
Pasta termoprzewodząca oraz mocowanie w zestawie
Kompatybilność:
- Intel: 775, 1366, 1155, 1156, 2011
- AMD: AM2. AM2+, AM3, FM1
Gwarancja: 24 miesiąceInformacje o producencie
Zalman to firma produkująca jedne z najlepszych chłodzeń na świecie. W ofercie producenta na pewno znajdziemy pozycję dla siebie, zarówno do komputera stacjonarnego, jak i mobilnych notebooków oraz laptopów. Firma została założona w 1999 roku w Korei, a jej główną misją było na początku dostarczanie wydajnych i cichych rozwiązań do chłodzenia komputerów osobistych. Dzisiaj w ofercie koreańskiego producenta znajdziemy także monitory LCD 3D, głośniki Surround czy myszki i słuchawki dla graczy, a wszystko to w ofercie Madtech.pl. Zalman jako jeden z niewielu producentów na świecie posiada specjalne patenty, które pozwalają wyciszyć wentylator bez znacznego zmniejszania jego obrotów. Firma Zalman była pierwszym producentem na świecie, który zaoferował gotowe rozwiązanie w postaci całej obudowy bez elementów ruchomych i hałasujących. Obudowa ta była jednym wielkim radiatorem, do którego można było wsadzić każdą standardową płytę główną ATX, procesor i kartę graficzną, a ciepło było odprowadzane za pomocą rurek cieplnych do samej obudowy. Producent koreański jest też liderem na rynku jeśli chodzi o monitory LCD - 3D. Za pomocą polaryzacyjnych okularów można na monitorach Zalmana doświadczać efektów 3D lepszych niż nawet na telewizorach 3D. Doceniają to przede wszystkim gracze, którzy uwielbiają strzelanki.
{CONNECTED}
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
{ACCESORIES}
{ATTRIBS}