MediaKing.pl

{NAV2} » Głośniki Zalman ZM-S300
Zalman
Głośniki Zalman ZM-S300
  • Głośniki Zalman ZM-S300
  • Głośniki Zalman ZM-S300
  • Głośniki Zalman ZM-S300
  • Głośniki Zalman ZM-S300
  • Głośniki Zalman ZM-S300
  • Głośniki Zalman ZM-S300
  • Głośniki Zalman ZM-S300
  • Głośniki Zalman ZM-S300
{RATING}
{MICROFORMAT_BEGIN}Głośniki Zalman ZM-S300{MICROFORMAT_END}
cena:
169,90 zł

Dostawa:
  
20,00 zł
Dostępność:7 dni
do ulubionych

Zadaj pytanie o ten produkt

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?

MediaKing.pl prezentuje Ci najnowsze głośniki wyprodukowane przez firmę Zalman, które zaprezentowane zostały po raz pierwszy na targach Computex 2012.

Seria głośników Zalman ZM-S składa się z pięciu modeli, z których każdy charakteryzuje się innym designem oraz specyfikacją techniczną.

Prezentowany zestaw Zalman ZM-S300 to głośniki w standardzie 2.0. Składa się z dwóch pokaźnych głośników w czarnej kolorystyce. S300 charakteryzują się wspaniałym, eleganckim wyglądem oraz wysokiej jakości brzmieniem, zwracając szczególną uwagę na niskie tony basowe. Wyposażone zostały w gniazdo słuchawkowe, regulator głośności, regulator basów, a także wbudowany zasilacz.

Obudowa głośników Zalman ZM-S300 wykonana została z drewnianej płyty oraz plastiku, których połączenie zapewnia najwyższą jakość.
Specyfikacja techniczna:
Model: ZM-S300
Kolor: czarny
Podłączenie: AC (wbudowany adapter mocy)
RMS: 20W
Częstotliwość: 20 Hz - 20 kHz
Kontrolery: on/off, regulacja głośności, regulacja basu, wejście słuchawkowe
Kompatybilność: Windows 2000/ XP/ Vista / Win7
Gwarancja: 24 miesiąceInformacje o producencie
Zalman to firma produkująca jedne z najlepszych chłodzeń na świecie. W ofercie producenta na pewno znajdziemy pozycję dla siebie, zarówno do komputera stacjonarnego, jak i mobilnych notebooków oraz laptopów. Firma została założona w 1999 roku w Korei, a jej główną misją było na początku dostarczanie wydajnych i cichych rozwiązań do chłodzenia komputerów osobistych. Dzisiaj w ofercie koreańskiego producenta znajdziemy także monitory LCD 3D, głośniki Surround czy myszki i słuchawki dla graczy, a wszystko to w ofercie Madtech.pl. Zalman jako jeden z niewielu producentów na świecie posiada specjalne patenty, które pozwalają wyciszyć wentylator bez znacznego zmniejszania jego obrotów. Firma Zalman była pierwszym producentem na świecie, który zaoferował gotowe rozwiązanie w postaci całej obudowy bez elementów ruchomych i hałasujących. Obudowa ta była jednym wielkim radiatorem, do którego można było wsadzić każdą standardową płytę główną ATX, procesor i kartę graficzną, a ciepło było odprowadzane za pomocą rurek cieplnych do samej obudowy. Producent koreański jest też liderem na rynku jeśli chodzi o monitory LCD - 3D. Za pomocą polaryzacyjnych okularów można na monitorach Zalmana doświadczać efektów 3D lepszych niż nawet na telewizorach 3D. Doceniają to przede wszystkim gracze, którzy uwielbiają strzelanki.
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
{ACCESORIES}
{ATTRIBS}