MediaKing.pl

{NAV2} » Notebook Cooler Zalman ZM-NC2000 NT
Zalman
Notebook Cooler Zalman ZM-NC2000 NT
  • Notebook Cooler Zalman ZM-NC2000 NT
  • Notebook Cooler Zalman ZM-NC2000 NT
  • Notebook Cooler Zalman ZM-NC2000 NT
  • Notebook Cooler Zalman ZM-NC2000 NT
  • Notebook Cooler Zalman ZM-NC2000 NT
{RATING}
{MICROFORMAT_BEGIN}Notebook Cooler Zalman ZM-NC2000 NT{MICROFORMAT_END}
cena:
249,00 zł

Dostawa:
  
20,00 zł
Dostępność:7 dni
do ulubionych

Zadaj pytanie o ten produkt

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?

Okres letni pod względem panujących upałów może męczyć... odczuwają to nie tylko ludzie, ale także maszyny - między innymi Twój komputer. W przypadku PC sprawa jest o wiele prostsza do rozwiązania niżeli jeśli mowa o laptopie. Na targach Computex 2012 firma Zalman zaproponowała nową podkładkę ZM-NC2000 NT. Nazwa zapewne jest Ci znana? Tak, to ulepszona i unowocześniona wersja NC2000, który od wielu lat panuje na topowej pozycji podkładek chłodzących do notebooków.

Podstawka Zalman NC2000 NT wykonana została oczywiście z połączenia aluminium oraz ABS. Zmianą jaka została przede wszystkim dokonana będzie HUB USB z dodatkowymi portami, których przeważnie w notebookach jest za mało. Wbudowany wentylator obraca się z prędkością od 1100 - 1700 rpm. Możesz regulować jego obroty za pomocą kontrolera znajdującego się w tylnej części podstawki.

Specyfikacja techniczna:
Model: ZM-NC2000 NT
Kolor: czarny
Wymiary: 303 x 418 x 38 mm
Chłodzenie:
- 2x wentylator 60mm
- regulacja prędkości: 1100 - 1700 rpm
- wbudowany regulator
- poziom głośności: 17 - 23 dBA
- możliwość wyłączenia wiatraka całkowicie: tak
HUB USB: 1x podłączenie zasilania, 3x porty USB 2.0
Gwarancja: 24 miesiąceInformacje o producencie
Zalman to firma produkująca jedne z najlepszych chłodzeń na świecie. W ofercie producenta na pewno znajdziemy pozycję dla siebie, zarówno do komputera stacjonarnego, jak i mobilnych notebooków oraz laptopów. Firma została założona w 1999 roku w Korei, a jej główną misją było na początku dostarczanie wydajnych i cichych rozwiązań do chłodzenia komputerów osobistych. Dzisiaj w ofercie koreańskiego producenta znajdziemy także monitory LCD 3D, głośniki Surround czy myszki i słuchawki dla graczy, a wszystko to w ofercie Madtech.pl. Zalman jako jeden z niewielu producentów na świecie posiada specjalne patenty, które pozwalają wyciszyć wentylator bez znacznego zmniejszania jego obrotów. Firma Zalman była pierwszym producentem na świecie, który zaoferował gotowe rozwiązanie w postaci całej obudowy bez elementów ruchomych i hałasujących. Obudowa ta była jednym wielkim radiatorem, do którego można było wsadzić każdą standardową płytę główną ATX, procesor i kartę graficzną, a ciepło było odprowadzane za pomocą rurek cieplnych do samej obudowy. Producent koreański jest też liderem na rynku jeśli chodzi o monitory LCD - 3D. Za pomocą polaryzacyjnych okularów można na monitorach Zalmana doświadczać efektów 3D lepszych niż nawet na telewizorach 3D. Doceniają to przede wszystkim gracze, którzy uwielbiają strzelanki.
{CONNECTED}
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
{ACCESORIES}
{ATTRIBS}