MediaKing.pl

{NAV2} » Chłodzenie wodne Zalman LQ320 Ultimate
Zalman
Chłodzenie wodne Zalman LQ320 Ultimate
  • Chłodzenie wodne Zalman LQ320 Ultimate
  • Chłodzenie wodne Zalman LQ320 Ultimate
  • Chłodzenie wodne Zalman LQ320 Ultimate
{RATING}
{MICROFORMAT_BEGIN}Chłodzenie wodne Zalman LQ320 Ultimate{MICROFORMAT_END}
cena:
558,11 zł

Dostawa:
  
20,00 zł
Dostępność:3 dni
do ulubionych

Zadaj pytanie o ten produkt

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?

Zalman rozwija swoje skrzydła wprowadzając do oferty zestawy chłodzenia cieczą AIO (All-In-One), ponieważ jest to coraz częściej stosowane, wygodne i kompaktowe rozwiązanie. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu, projekty Zalmana są imponująco wydajne i precyzyjnie wykonane. Prezentowany model LQ320 Ultimate przeznaczony jest dla entuzjastów. Jego skrajna moc chłodnicza wynosi nawet do 340W, a w połączeniu z cichą pracą staje się jeszcze bardziej atrakcyjne na przykład dla overclockerów.

Zalman LQ320 Ultimate to zamknięty układ chłodzenia. Zestaw składa się w trzech części - 32mm płaskiego bloku wodnego z niebieskim podświetleniem LED, wężyków łączących go z masywnym radiatorem, do którego przymocowano 120mm wentylator. Opcjonalnie można zastosować jeszcze jeden wentylator 120mm z drugiej strony radiatora. Wiatrak obraca się z prędkością regulowaną w zakresie 900 - 2000 rpm. W bloku wodnym znajduje się również zintegrowana pompa.

Dołączony do zestawu system montażowy pozwala na instalację LQ320 Ultimate na najnowszych socketach CPU Intel oraz AMD.

Dane techniczne:
EAN: 8809213764011
Kod producenta: LQ320
Chłodnica Wymiary: 153 x 52 x 120 mm (szer. x wys. x głęb.)
Materiał: Aluminium
Waga: 195 g (blok wodny), 810 g (całkowita)
Wentylator 120 mm (900 - 2000 obr / min)
Złącze: 4-pin PWM (Fan), 3-pin (pompa)
Kompatybilność:
- Intel Socket 2011, 1366, 1156, 1155
- AMD AM2 (+), AM3 (+), FM1, FM2
Długość wężyka: 32 cm
Kompletny system chłodzenia wody z łatwą instalacją
Podświetlenie LED (niebieski)
Duża kompatybilność z najnowszymi socketami Intel oraz AMD
Wysoka wydajność chłodzenia
 Informacje o producencie
Zalman to firma produkująca jedne z najlepszych chłodzeń na świecie. W ofercie producenta na pewno znajdziemy pozycję dla siebie, zarówno do komputera stacjonarnego, jak i mobilnych notebooków oraz laptopów. Firma została założona w 1999 roku w Korei, a jej główną misją było na początku dostarczanie wydajnych i cichych rozwiązań do chłodzenia komputerów osobistych. Dzisiaj w ofercie koreańskiego producenta znajdziemy także monitory LCD 3D, głośniki Surround czy myszki i słuchawki dla graczy, a wszystko to w ofercie Madtech.pl. Zalman jako jeden z niewielu producentów na świecie posiada specjalne patenty, które pozwalają wyciszyć wentylator bez znacznego zmniejszania jego obrotów. Firma Zalman była pierwszym producentem na świecie, który zaoferował gotowe rozwiązanie w postaci całej obudowy bez elementów ruchomych i hałasujących. Obudowa ta była jednym wielkim radiatorem, do którego można było wsadzić każdą standardową płytę główną ATX, procesor i kartę graficzną, a ciepło było odprowadzane za pomocą rurek cieplnych do samej obudowy. Producent koreański jest też liderem na rynku jeśli chodzi o monitory LCD - 3D. Za pomocą polaryzacyjnych okularów można na monitorach Zalmana doświadczać efektów 3D lepszych niż nawet na telewizorach 3D. Doceniają to przede wszystkim gracze, którzy uwielbiają strzelanki.
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
{ACCESORIES}
{ATTRIBS}